czwartek, 23 maja 2024

Pijany bełchatowianin zdemolował pojazd

Udostępnij

33-letni mężczyzna odpowie za zniszczenie pojazdu na jednym z osiedli mieszkaniowych. Pijany bełchatowianin dokonał strat wycenionych na 1500 złotych, a teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

W czwartek, 4 marca około godz. 20 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie otrzymał zgłoszenie dotyczące uszkodzenia pojazdu na jednym z osiedli mieszkaniowych. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce ustalili, że sprawcą tego zdarzenia jest ten sam mężczyzna, który telefonicznie poinformował stróży prawa o całym zajściu.

Mieszkaniec Bełchatowa tłumaczył się w ten sposób, że zauważył mężczyznę z którym jest skonfliktowany i poczuł potrzebę rozładowania negatywnych emocji. Z relacji sprawcy wynikało, że wziął w dłoń kawałek płyty chodnikowej, a następnie rzucił nią w przypadkowy pojazd stojący na parkingu jednego z osiedli mieszkaniowych.

Właściciel uszkodzonego samochodu marki Dacia Dokker, którego udało się dość szybko ustalić oszacował straty na kwotę 1500 złotych.

W momencie zatrzymania 33-latek był pod dość mocnym wpływem alkoholu. Pijany bełchatowianin trafił do policyjnego aresztu, a za ten czyn grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

https://www.facebook.com/policjabelchatow/posts/2754560618207923

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości