sobota, 18 maja 2024

Pijany łodzianin transmitował na żywo jak popycha i kopie babcię

Udostępnij

To wideo wstrząsnęło internautami, którzy oglądali relację tzw. patostreamera lub trafili na nią przypadkiem. My film dostaliśmy od jednego z naszych Czytelników, który był równie mocno zbulwersowany nagraniem. Na wideo widać, jak pijany mężczyzna o nicku „Szczupak” wpada w szał i kopie starszą kobietę, z którą prawdopodobnie mieszka. Internauci namierzyli mężczyznę. Wszystko wskazuje na to, że to łodzianin. Policja już zajęła się sprawą.

Patostreamer z Łodzi atakuje babcię

Patostreamy to transmisje na żywo, w trakcie których ich bohaterowie używają przemocy, wulgaryzmów, prowadzą wielogodzinne libacje alkoholowe i zażywają środki psychoaktywne. Jak sama nazwa wskazuje – patostreamy pokazują patologiczne zachowania. Często filmy trwają wiele godzin. Wideo o takiej treści zyskują na popularności – co gorsza – także wśród dzieci i młodzieży. Jedna z transmisji obiegła w ostatnich dniach internet. Jej treść jest wstrząsająca.

Mężczyzna o nicku „Szczupak” transmituje w sieci jak pije alkohol, rozmawia ze starszą kobietą, przytula się do niej, by za chwilę popychać ją, kopać i wyzywać. W trakcie transmisji słyszymy też jego rozmowę z innym mężczyzną, który ogląda relację. Kłócą się i przeklinają. Bita kobieta jest prawdopodobnie babcią mężczyzny i razem mieszkają w Łodzi.

Michał. 33 lata. Oczy piwne

Czytelnik, który przesłał nam film, twierdzi też, że patostreamer z Łodzi codziennie transmituje na żywo w jednym z serwisów. Sprawdziliśmy jego profil. Podał tam kilka swoich danych, ale trudno powiedzieć, czy są one prawdziwe. Według tych informacji mężczyzna ma na imię Michał i ma 33 lata.

Moje a czasem nasze transmisje różnią sie od innych więc mam nadzieje że nie bedziecie tym faktem zaskoczeni 🙂 Znajdziecie tutaj spora dawkę muzyki uśmiechu i gadki o wszystkim i niczym. (pisownia oryginalna) To opis jego profilu

Mężczyzna umieścił też kilka wyzywających zdjęć, na których jest – jak podaje – ze swoją dziewczyną Beatą. Ona również posiada profil w tym serwisie. Na innych zdjęciach mężczyzna pozuje sam m.in. na tle stadionu Widzewa Łódź. Z komentarzy umieszczonych na obu profilach wynika, że w transmisjach na żywo uczestniczy nie tylko Szczupak i starsza kobieta – prawdopodobnie o imieniu Halina – ale także jego dziewczyna Beata.

Patostreamer z Łodzi nie pozostanie długo anonimowy. Łódzcy policjanci zajęli się sprawą. Weryfikują dokładny adres zamieszkania mężczyzny. Mundurowi sprawdzają także to, czy transmisja, w trakcie której patostreamer z Łodzi jest agresywny, nie była wyreżyserowana.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości