czwartek, 20 czerwca 2024

Ozonator – kompendium wiedzy

Udostępnij

Co więcej, doskonale wiemy, że producenci żywności nie zawsze serwują nam produkty dobrej jakości. Owoce i warzywa są dzisiaj pryskane pestycydami, by szybciej rosły, a zwierzęta hodowlane faszeruje się antybiotykami. Później te wszystkie szkodliwe substancje trafiają do naszych żołądków. Mamy dosyć chemii i dlatego decydujemy się na dobrej jakości ozonator żywności. Przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące tego sprzętu.

Jak działa ozonator?

Ozonator to coraz częściej nabywany przez Polaków sprzęt. To właśnie on przyczynia się do usuwania pestycydów, pleśni, grzybów, hormonów czy antybiotyków z produktów spożywczych, takich jak owoce, warzywa, kasze, mięsa, ryby, owoce morza. Już małe stężenie ozonu działa jak doskonały środek dezynfekujący.

Co ciekawe, wybierając dobry ozonator, na przykład ozonator zy-h103 można oczyszczać z toksyn i zanieczyszczeń nie tylko produkty spożywcze, ale też wodę pitną i tę do kąpieli, zastawę stołową, sztućce, deski do krojenia, ubrania. To również ozonator powietrza, który służy do oczyszczania pomieszczeń o powierzchni nawet do 37 metrów kwadratowych. Dzięki niemu likwiduje się nieprzyjemny zapach dymu papierosowego, zwierząt domowych, stęchlizny bądź moczu. Ozonator usuwa też pleśni i grzyby oraz roztocza i inne bakterie, jakie nagromadziły się w danej przestrzeni. Można stosować go w celu oczyszczenia szaf, garderoby, łazienek, toalet czy samochodu.

Po co używać ozonator?

Ozon jest nawet 50 razy skuteczniejszy i działa nawet 3 000 razy szybciej niż chlor. Usuwa bakterie, grzyby, pleśń, wirusy, pestycydy, hormony czy antybiotyki z produktów spożywczych. Oczyszcza także powietrze i wodę. Takie działanie ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Okazuje się, że regularne używanie ozonatora pozwala zwalczyć zmiany skórne, takie jak trądzik i podrażnienia oraz zmiany alergiczne. Niweluje też objawy astmy i innych chorób górnych dróg oddechowych. Dotlenia skórę, a nawet walczy z cellulitem. Najważniejsze znaczenie ma jednak w ramach oczyszczania produktów spożywczych ze zbędnych nieczystości, które przecież zjadamy.

Wystarczy kilka minut, by móc cieszyć się smakiem pysznych owoców, warzyw czy mięsa bez toksyn. Warto przy tym podkreślić, że korzystanie z ozonatora jest w pełni bezpieczne dla ludzkiego organizmu. Ten sprzęt działa prozdrowotnie.

Artykuł powstał we współpracy merytorycznej z serwisem: MocSokow.pl

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P
How artist can nulla vitae turpis vel. About – branding factory.