czwartek, 29 lutego 2024

Nowe miejsca pracy w Łodzi. Fińska firma otworzyła swoją siedzibę

Udostępnij

Digital Workforce otworzył nową siedzibę w biznesowym centrum Łodzi. A to oznacza nowe miejsca pracy w mieście. Do końca czerwca firma planuje zatrudniać w nowej siedzibie przynajmniej stu pracowników, by zaspokoić popyt na usługi automatyzacji oraz wzmocnić zasięg w Europie.

Digital Workforce to wiodąca fińska firma specjalizująca się w usługach z zakresu robotyzacji i automatyzacji procesów. W Łodzi jest od połowy 2017 roku. Jej klientami są największe banki i firmy ubezpieczeniowe.

Chciałam pogratulować za to, że wam się chce. Bardzo mnie cieszy, że rozwijacie się dynamicznie. Nie wszystko mi mówi tematyka waszej działalności – tematyka i robotyka, ale z całego serca, życzę wam dalszego rozwoju. HANNA ZDANOWSKA, prezydent Łodzi

Podczas poniedziałkowej (15 kwietnia) konferencji otwierającej nową siedzibę w Łodzi, dyrektor generalny firmy WorkForce wielokrotnie podkreślał, że firma może się rozwijać przede wszystkim dzięki ludziom, którzy w niej pracują, a których kształcą łódzkie uczelnie.

Na swoim koncie firma ma ponad tysiąc zautomatyzowanych procesów i godzin pracy. Choć bazują na automatyce i robotach, to jak widać ludzie dalej są niezastąpieni.

REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości