wtorek, 16 lipca 2024

Pijani kibice wbiegli na murawę. Grozi im więzienie i grzywna

Udostępnij

Policja-widzew
Policja-widzew-2
Policja-widzew-3
Policja-widzew-4

Trzech mężczyzn zostało zatrzymanych przez pracowników ochrony po zakończeniu meczu piłkarskiego jednej z łódzkich drużyn. Chodzi oczywiście o niedzielny mecz Widzewa Łódź z Pogonią Siedlce. Mężczyźni jeszcze dziś usłyszą zarzuty dotyczące bezprawnego wtargnięcia na murawę stadionu.

Policjanci zabezpieczający niedzielny (14 kwietnia) mecz na stadionie Widzewa, dostali drogą radiową informację o wtargnięciu na murawę stadionu trzech młodych mężczyzn.

Jak wynikało ze zgłoszenia przekazanego przez służbę ochrony obiektu, dwoje spośród zatrzymanych kibiców zostało ujętych bezpośrednio po przeskoczeniu przez nich ogrodzenia oddzielającego publiczność od murawy. Natomiast, trzeci z mężczyzn, po sforsowaniu siatki zdążył jeszcze dobiec do bramkarza drużyny gospodarzy i wyrazić swoje niezadowolenie z wyników osiąganych przez klub. kom. MARCIN FIEDUKOWICZ, oficer prasowy KMP w Łodzi.

Mężczyźni są w wieku: 25, 32 i 35 lat. Wszyscy byli pijani. Jeszcze dziś podejrzani usłyszą zarzut wtargnięcia na murawę stadionu w związku z odbywającą się imprezą masową. Grozi im za to kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi VI Komisariat Policji KMP w Łodzi.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P