wtorek, 21 maja 2024

Narkotykowa nowość w Bełchatowie. 35-latek w rękach policji

Udostępnij

Narkotykowa nowość pojawiła się w Bełchatowie. Mundurowi dokonali zatrzymania 35-latka, który był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności oraz był podejrzewany o posiadanie substancji psychoaktywnych. Mieszkaniec Bełchatowa trafił już za kratki.

Narkotykowa nowość na bełchatowskim rynku?

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie od dłuższego czasu zajmowali się sprawą dotyczącą 35-letniego mieszkańca Bełchatowa, który był poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. Ponadto podejrzewano, że poszukiwany może również być zamieszany w handel narkotykami.

W poniedziałek, 22 marca mundurowi udali się na miejsce, gdzie była obserwowana posesji, na której potencjalnie mógł znajdować się poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności i podejrzewany o udział w narkotykowym procederze.

Policyjne śledztwo było bliskie finału gdy okazało się, że na terenie tej posesji znajduje się 35-latek. Funkcjonariusze policji natychmiast ruszyli do działania, ale na ich pukanie do drzwi nikt nie reagował. Dopiero w momencie gdy chcieli użyć siły, aby wejść do środka, drzwi otworzyła kobieta.

Mundurowi wewnątrz budynku schwytali poszukiwanego mężczyznę. Potwierdziły się też narkotykowe podejrzenia. Przy 35-latku znaleziono blisko 5 gramów substancji psychoaktywnych. To również potwierdzało tezę, że na bełchatowskim rynku pojawiła się narkotykowa nowość.

Stróże prawa przewieźli mężczyznę do policyjnego aresztu. Bełchatowianin usłyszał zarzut posiadania nowych substancji psychoaktywnych, za co grozi mu kara grzywny.

Dzień później 35-latka przewieziono do zakładu karnego, gdzie najbliższy czas spędzi w zamknięciu, odbywając karę pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko mieniu.

Znalezienie przy mężczyźnie kilku gram nowych substancji psychoaktywnych, potwierdza fakt, że na terenie Bełchatowa pojawiła się narkotykowa nowość, co nie wyklucza kolejnych podejrzanych i zatrzymań.

Na stronie www.belchatow.policja.gov.pl można na bieżąco śledzić informacje napływające z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie o których również informujemy na naszym portalu.

Przeczytaj także:

Poszukiwany schował się w wersalce. Zdradziło go zachowanie partnerki

Ukradł i płacił kartą płatniczą znajomego

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości