piątek, 14 czerwca 2024

Poszukiwany schował się w wersalce. Zdradziło go zachowanie partnerki

Udostępnij

Bełchatowscy policjanci w wersalce znaleźli 36-letniego mieszkańca gminy Bełchatów, który w ten sposób chciał ukryć się przed mundurowymi. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Ten nietypowy pomysł mógł się udać, ale policjantów zainteresowało nerwowe zachowanie partnerki mężczyzny. Jak się potem okazało, podejrzenia były słuszne.

Ukrył się w wersalce przed wymiarem sprawiedliwości

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie w poniedziałek, 22 marca udali się pod adres, gdzie miał znajdować się mężczyzna poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Te działania były poprzedzone śledztwem prowadzonym przez bełchatowskich mundurowych. Na miejscu pojawili się policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego.

Jak ustalono po całej akcji, drzwi otworzyła partnerka poszukiwanego, która dała policjantom do zrozumienia, że poszukiwany mężczyzna nie przebywa w domu i nie wie, gdzie się obecnie znajduje.

Uwagę mundurowych przykuło nerwowe zachowanie partnerki poszukiwanego. Policjanci postanowili mimo wszystko rozejrzeć się po mieszkaniu. Jak się okazało, 36-latek schował się w wersalce i w ten sposób chciał uniknąć zatrzymania.

Stróże prawa natychmiast zatrzymali mieszkańca gminy Bełchatów i przetransportowali go do komisariatu. Następnie mężczyzna, który chowając się w wersalce, chciał uniknąć wymiaru sprawiedliwości trafił do Zakładu Karnego, gdzie w kolejnych miesiącach odbędzie karę pozbawienia wolności.

Na stronie www.belchatow.policja.gov.plmożna na bieżąco śledzić informacje napływające z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie o których również informujemy na naszym portalu.

Przeczytaj także:

Podpalacz z Zelowa uchwycony przez mundurowych

Program Czyste Powietrze przyspiesza wymianę kopciuchów

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

Et mi proin facilisis odio id a et ut id nulla vitae turpis vel nec in amet, amet, nullam id consequat aliquam sed fringilla. Surowce do produkcji suplementów diety.