piątek, 14 czerwca 2024

Nakręcą drugi sezon Ultravioletu. Zdjęcia w Łodzi już w maju

Udostępnij

Jeśli ktoś nie widział serialu Ultraviolet to koniecznie powinien nadrobić zaległości, ponieważ Sony Pictures Television właśnie zapowiedziało produkcję drugiej części serialu. Zdjęcia do filmu w Łodzi będą kręcone od maja. Za realizację odpowiadać będzie Opus Film.

„Ultraviolet” to serial stworzony przez amerykańską producentkę Wendy West, oparty na książce Deborah Halber „The Skeleton Crew”. Produkcja opowiada historię trzydziestoletniej Oli Serafin, którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi.

Pewnej nocy, prowadząc samochód, jest świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę. Kobieta decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę. Rozpoczyna współpracę z grupą Ultraviolet, internetową społecznością detektywów amatorów, rozwiązujących sprawy, których nie jest w stanie wyjaśnić policja.

To tyle w kwestii pierwszej części serialu. Dla jego fanów mamy dobrą wiadomość. Sony Pictures Television – właściciel kanału AXN – podjęło decyzję o produkcji drugiego sezonu serialu. Za realizację 12-odcinkowej produkcji ponownie odpowiadać będzie Opus TV, należący do grupy Opus Film. Zdjęcia do nowych odcinków rozpoczną się w maju w Łodzi. AXN nie zdradza obsady nowych odcinków.

Pierwszy sezon „Ultravioletu” swoją premierę miał jesienią 2017 roku. Średnia oglądalność 10 premierowych odcinków produkcji wyniosła 107 tys. widzów.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

Zrozumienie tlenoterapii hiperbarycznej.