sobota, 18 maja 2024

Nabór do Straży Miejskiej w Łodzi. Ile można zarobić?

Udostępnij

Do 20 września trwa nabór do Straży Miejskiej w Łodzi. Do obsadzenia jest aż dziesięć etatów w różnych oddziałach i sekcjach. Osoby starające się o pracę w muszą mieć przynajmniej średnie wykształcenie, ukończone 21 lat i żadnej przeszłości kryminalnej. A w przypadku mężczyzn konieczny jest uregulowany stosunek do służby wojskowej.

Nabór do straży miejskiej

Wolne miejsca do pracy są między innymi w sekcji konnej, ekologicznej i referacie profilaktyki. Chętnym do pracy w Straży Miejskiej w Łodzi nie pozostało wiele czasu. Tylko do 20 września mogą składać dokumenty. Aplikacje należy przesłać tradycyjną pocztą lub osobiście w siedzibie przy ulicy Wólczańskiej 121/123.

Wszystkie osoby, które złożą komplet wymaganych dokumentów zostaną zaproszone na test sprawnościowy, rozmowę kwalifikacyjną, test wiedzy ogólnej (obejmujący znajomość zagadnień z historii, geografii, polityki, wiedzy o samorządzie, sprawdzający poprawność językową i ortograficzną kandydata) oraz badania lekarskie.

Nabór do straży miejskiej prowadzony jest do niedzieli włącznie, tak więc również ostatniego dnia można aplikować. A ile można zarobić w straży miejskiej?

Oferujemy umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy. Na początku wynagrodzenie wynosi 2 tysiące 700 złotych brutto. Oczywiście do tego wynagrodzenia doliczamy dodatki stażowe, nagrody jubileuszowe i premię roczną. mówi MAGDALENA GOŁYGOWSKA, kierownik referatu Kadr i Organizacji Straży Miejskiej w Łodzi.

Szczegółowe informacje o naborze do Straży Miejskiej dostępne są w BIP Straży Miejskiej w Łodzi.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości