wtorek, 16 lipca 2024

Lokale dla przedsiębiorców w Łodzi. Studio tatuażu, restauracja i pracownia fotograficzna

Udostępnij

Miasto przyznało kolejne lokale dla przedsiębiorców. W przetargu wylicytowano 60 takich miejsc, w których prowadzone będą różne działalności gospodarcze. To kolejna edycja takiego przetargu. Jakie stawki czynszu za lokal?

Lokale dla przedsiębiorców

60 lokali przeznaczonych na biznes znalazło swoich najemców. Podobnie jak wcześniej, lokale przyznawane były podczas przetargu. Część z nich to lokale po rewitalizacji.

Miasto przyznało kolejne lokale dla przedsiębiorców w różnych lokalizacjach, m.in. przy ulicach: Legionów, Piotrkowskiej, Wojska Polskiego, Organizacji WiN, Zgierskiej, Paderewskiego, Przybyszewskiego, Włókienniczej, Sienkiewicza, Rogozińskiego, Gdańskiej i na Księżym Młynie.

Przy Legionów powstanie m.in. studio tatuażu, lokal gastronomiczny i pracownia fotograficzna. Przy Wojska Polskiego, pod numerem dziesiątym, powstanie nowy salon kosmetyczny. Kolejne biznesy otworzą się też przy Włókienniczej i Sienkiewicza. Włókiennicza wzbogaci się o gabinet fizjoterapii i studio architektoniczne. Z kolei przy Piotrkowskiej 124 ma otworzyć się nowa kawiarnia, a na Księżym Młynie 11 będzie salon piękności.

Stawki wynajmu lokali są bardzo zróżnicowane. W zależności od lokalu wyniosły od 7,50 do ponad 100 złotych za metr kwadratowy.

Praca w Łodzi. Fabryka szuka pracowników. Przejęła produkcję z Wielkiej Brytanii

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P