piątek, 14 czerwca 2024

Łódzkie body z jednorożcem i łódką. Tuwim przegrał

Udostępnij

Od 1 czerwca rodzice maluchów urodzonych i mieszkających w Łodzi dostaną w prezencie „łódzkie” body, a dokładniej z łódzkim nadrukiem. W głosowaniu internetowym mieszkańcy wybrali śpioszki z motywem łódki. Na uszycie ubranek miasto wyda 56 tysięcy złotych.

Urzędnicy wymyślili, że łodzianie będą głosować na projekty body dla dzieci urodzonych w Łodzi. Do wyboru były trzy warianty: z łódką, z jednorożcem i z Tuwimem. Mimo że najwięcej głosów zdobył motyw łódki (77,83 proc. głosów), przygotowane zostaną także body z jednorożcem (19,6 proc. głosów).

Łódzkie body będą gotowe na 1 czerwca, ponieważ chcielibyśmy po raz pierwszy wręczyć te prezenty w Dzień Dziecka. W kolejnych latach planujemy podobne działania, jeśli pomysł spodoba się rodzicom. Body będzie szyte z najlepszych materiałów z wszelkimi zalecanymi przez lekarzy certyfikatami. KINGA JURKIEWICZ z Biura Promocji i Nowych Mediów Urzędu Miasta Łodzi.

Łódzkie body będą rozdawane podczas rejestracji dziecka przez rodziców w Urzędzie Stanu Cywilnego.

W łódzkich szpitalach każdego roku rodzi się średnio ok. 11 – 12 tysięcy dzieci.


Podsumowanie spioszki


Spioszki v1

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

Digital marketing e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Jak wygląda komora hiperbaryczna ?. Suplementy premium – ioc producent suplementów diety premium.