wtorek, 23 lipca 2024

Gwiazdy polskiego stand-upu będą szydzić z Łodzi. To pierwsza taka impreza

Udostępnij

Łódź Stand-up Festiwal czyli Wielki Roast Łodzi. To pierwsza edycja miejskiej imprezy o tym charakterze. W listopadzie w Atlas Arenie wystąpią największe gwiazdy polskiego stand-upu. W premierowym programie pojawią się: Rafał Pacześ, Kacper Ruciński, Łukasz „Lotek” Lodkowski, Michał Leja, Janusz Pietruszka i Adam Van Bendler.

Żarty z Łodzi

Roast, czyli pieczeń w tłumaczeniu z języka angielskiego, to popularna na całym świecie kabaretowa forma rozrywki. Uczestnicy przedstawiają uszczypliwe skecze na temat innych występujących na scenie osób.

W listopadzie komicy na ruszt wezmą jednak nie siebie, a Łódź. Główną ideą roastów jest wzajemne wyciąganie i wyśmiewanie wszelkich słabości przeciwnika.

​Taka impreza może się wydarzyć tylko w Łodzi. Bo my mamy wyjątkowy dystans do siebie, potrafimy żartować z nas samych i naszego miasta. Na scenie w Atlas Arenie wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny standupowej, które z pewnością nie będą miały litości dla naszego miasta mówi HANNA ZDANOWSKA, prezydent Łodzi

Łódź Stand-up Festiwal będzie kosztował miasto pół miliona złotych. Imprezę zaplanowano na 3 listopada w Atlas Arenie.

Bilety dostępne są na oficjalnej stronie wydarzenia: www.lodzstandup.pl oraz za pośrednictwem systemu Going.

Komentarze Facebook

1 komentarz

Nie można dodawać komentarzy.

Spis treści

REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P