piątek, 14 czerwca 2024

„Będzie rekord, będą nagrody”. Łódź też chce pobić wyborczy rekord

Udostępnij

Hanna Zdanowska ogłosiła, że Łódź podejmuje wyzwanie prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego i chce pobić wyborczy rekord. Dla łodzian oznacza to tyle, że za dużą frekwencję przy urnach dostaną weekend z bezpłatną komunikacją, wstęp za złotówkę do EC1 oraz darmowe wejście na miejskie lodowiska.

Wyborczy rekord w Łodzi

Łódź jest trzecim po Gdańsku i Poznaniu miastem, które włączyło się do akcji. ​Jej cel jest jeden – frekwencja wyborcza powyżej 60 procent podczas wyborów parlamentarnych.

W niedzielę, 13 października wybory do Sejmu i Senatu. „Idziemy na rekord” to pomysł Akcji Demokracji. Ma on zmobilizować Polaków do udziału w głosowaniu. A w związku z tym łódzcy samorządowcy też chcą zawalczyć o frekwencyjny rekord.

A jeżeli w wyborach weźmie udział więcej niż 60 procent łodzian uprawnionych do głosowania, wybiorą konkretny weekend ze specjalnymi zniżkami.

Nagrody za udział w wyborach to darmowa komunikacja miejska i lodowisko oraz wejście za symboliczną złotówkę do EC1 Łódź Miasto Kultury.


Lodz rekord wyborczy

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

Hiperbaria : komórki macierzyste jak to działa ?. Jaki jest koszt produkcji suplementów diety w 2024 roku ?.