piątek, 19 lipca 2024

ŁKS Łódź dostanie zgodę na imprezę masową

Udostępnij

Stadion klubu ŁKS Łódź w czwartek 18 lipca ponownie przeszedł kontrolę policji. Wszystko wskazuje na to, że ŁKS ma zgodę na imprezę masową już w kieszeni. Komisja lustracyjna pozytywnie zaopiniowała zmiany, które zaszły na stadionie.

Pozytywna opinia

Usterki, które przeważyły na tym, że policja nie zgodziła się na zorganizowanie na stadionie ŁKS Łódź imprezy masowej, zostały usunięte. W czwartek lustrację na stadionie przeprowadzili mundurowi z urzędnikami wydziału zarządzania kryzysowego.

Policja wyda pozytywną opinię, więc zgoda prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej wydaje się już tylko formalnością. Kibice mogą zatem szykować doping na piątkowy mecz z Lechią Gdańsk.

Brak biletów

A jeśli ktoś jeszcze nie kupił biletu na to spotkanie, to już niestety nie kupi. Po niecałej godzinie od rozpoczęcia dystrybucji ŁKS poinformował, że wszystkie wejściówki zostały wykupione.

ŁKS wypadnie z Ekstraklasy bez zgody na imprezę masową
Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P