wtorek, 23 lipca 2024

Wypadek na skrzyżowaniu marszałków. Tramwaj uderzył w pieszego

Udostępnij

Wypadek-marszałki
Wypadek-marszałki2
Wypadek-marszałki3
Wypadek-marszałki4
Wypadek-marszałki5
Wypadek-marszałki7

Wypadek na skrzyżowaniu marszałków w Łodzi spowodował 56-letni pieszy, który próbował przejść na czerwonym świetle przez przejście. Do wypadku doszło po godzinie 12 w czwartek (18 lipca). Pasażerowie komunikacji miejskiej muszą uzbroić się w cierpliwość.

Pijany pieszy

Pieszy miał 2 promile alkoholu w organizmie. Chciał przejść przez przejście, gdy tramwaj linii 9 ruszył na zielonym świetle.

Tramwaj uderzył w pieszego, który z obrażeniami głowy został zabrany do szpitala. Policjanci jeszcze na miejscu chcieli ukarać pijanego mężczyznę mandatem, ale ten odmówił przyjęcia kary.

Utrudnienia MPK. Tramwaje kierowane objazdem

  • Linia 4 od pętli Widzew Stadion al. Piłsudskiego, Puszkina, Przybyszewskiego, Kilińskiego, Rodzin Poznańskich, Narutowicza na swoja trasę, objazd w podanym kierunku jazdy.
  • Linia 8 z pętli Cm. Zarzew ul. Przybyszewskiego, Kilińskiego, Piłsudskiego na swoja trasę, objazd tylko w podanym kierunku jazdy.
  • Linia 9 od węzła Rokicińska/Puszkina ul. Puszkina, Przybyszewskiego, Kilińskiego, Narutowicza na swoja trasę, objazd tylko w podanym kierunku jazdy.
  • Linia 10A, 10B jadące w kierunku Retkini zawracają na pętli Stary Widzew.
  • Linia 10A, 10B jadące w kierunku Widzewa od węzła Piłsudskiego/Kopcińskiego ul. Kopcińskiego, Narutowicza na pętlę Radiostacja.
  • Linia 13 od pętli Cm.Zarzew ul. Przybyszewskiego, Kilińskiego, Narutowicza na swoja trasę, objazd tylko w podanym kierunku jazdy.

Uruchomiono autobusową komunikację zastępczą.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P