czwartek, 20 czerwca 2024

Liga Mistrzów na wielkim ekranie: Manchester City – Tottenham. Wygraj bilety!

Udostępnij

Wielu kibiców z niecierpliwością czeka na mecze swoich ulubionych drużyn w Lidzie Mistrzów 2019. W środę (17 kwietnia) na boisku spotkają się Manchester City i Tottenham. A my mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na transmisję meczu na wielkim ekranie.

Multikino w Łodzi proponuje kibicom największych europejskich drużyn prawdziwe piłkarskie kino. Transmisja meczu Manchester City-Tottenham rozpocznie się o godz. 20.45.

Jeśli chcesz zobaczyć ten mecz na wielkim kinowym ekranie, odpowiedz na nasze pytanie: Której drużynie i dlaczego kibicujesz? Do autorów najciekawszych naszym zdaniem odpowiedzi powędrują podwójne wejściówki na transmisję z meczu w łódzkim Multikinie.

Razem z odpowiedzią, podajcie nam swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu, pod który możemy zadzwonić i poinformować o wygranej. Bilety będą do odbioru w kinie.

Odpowiedzi wysyłajcie na adres: lp.zdol-icsomodaiwobfsctd@ajckader. Czekamy na nie do środy (17 kwietnia) do godz. 12.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P
O nas e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. We bring luxury & aesthetic to every social media strategy. Oszczędności i koszt produkcji suplementów.