czwartek, 20 czerwca 2024

Policjanci z długą bronią na ulicach Łodzi. Zatrzymania w sprawie narkotyków

Udostępnij

Policjanci z długą bronią biegali we wtorek (16 kwietnia) po ulicach Łodzi i zatrzymywali podejrzanych. Policyjne realizacje niczym z dobrego, amerykańskiego kina rozgrywały się w kilkunastu lokalizacjach naszego miasta. Z naszych informacji wynika, że chodziło o handlarzy narkotykami.

Kryminalni przyjechali do Łodzi z Poznania. To właśnie policjanci z Wielkopolski prowadzą postępowanie w sprawie grupy handlującej narkotykami. Śledztwo nadzorowane jest przez Prokuraturę Rejonową Poznań Nowe Miasto.

Zatrzymania w domach i na ulicach

Choć policjanci z Poznania zasłaniają się dobrem postępowania i nie chcą nic mówić o tych działaniach, udało nam się ustalić kilka faktów. Funkcjonariusze wyznaczyli do przeszukania 11 lokalizacji w Łodzi. Zadanie było proste: zatrzymać podejrzanych i przeszukać lokale. Głównym przedmiotem zainteresowania były narkotyki i pieniądze pochodzące z handlu nimi. 

Ze względu na dobro postępowanie nie możemy udzielać jakichkolwiek informacji.podinsp. Iwona Liszczyńska, KWP w Poznaniu

 Nie wszyscy podejrzewani byli w domu, dlatego łodzianie mogli być świadkami, dynamicznych działań policji. Jeden z podejrzewanych mężczyzn został zatrzymany na Puszkina. 

Na razie nie możemy informować o żadnych szczegółach tego postępowania. Czynności zaplanowane są jeszcze na kilka dni. prok. MICHAŁ SMĘTKIEWICZ, rzecznik Prokuratora Okręgowego w Poznaniu.

 

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P
Digital marketing e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Projects – branding factory. Ioc producent suplementów na zlecenie.