wtorek, 16 lipca 2024

Jarosław B. zatrzymany. Podejrzenie przestępstwa przeciwko wolności seksualnej

Udostępnij

Jarosław B. został we wtorek (16 kwietnia) zatrzymany w Sopocie w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa przeciwko wolności seksualnej – poinformowało radio RMF FM. Zatrzymany to były piłkarz Lechii Gdańsk, w 2009 roku debiutował w Widzewie Łódź. Prywatnie był partnerem aktorki Ani Przybylskiej.

Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku potwierdziła dziennikarzom radia doniesienia o zatrzymaniu Jarosława B.  Doszło do niego w kontekście przestępstwa popełnionego w kierunku naruszenia wolności seksualnej.

Prokuratura nie zdradza szczegółów, jednak jak dowiedziało się RMF FM, chodzi o zdarzenie, do którego miało dojść  w jednym z sopockich hoteli. Dwudziestokilkuletnia kobieta złożyła zawiadomienie o przestępstwie po tym, jak spotkała się w hotelu z Jarosławem B.

Sportowiec miał zostać zatrzymany po tym, jak sam stawił się na przesłuchanie w sopockiej prokuraturze. Śledczy mają dysponować nagraniem z kamer hotelu.

Znany były piłkarz Jarosław B. został dziś zatrzymany w Sopocie w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Prokuratura nie zdradza żadnych szczegółów. Nieoficjalne ustalenia reportera RMF FM @ka_uga w tej sprawie w Faktach #RMF o 12:00! pic.twitter.com/6m6th0Bvop

— Fakty RMF FM (@RMF24pl) 16 kwietnia 2019

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P