wtorek, 21 maja 2024

Lenny Kravitz w Łodzi. W środę wystąpi w Atlas Arenie

Udostępnij

Zdjęcie: David Hindley

Lenny Kravitz ponownie w Łodzi. W środę (8 maja) w ramach trasy koncertowej „Raise Vibration Tour” wystąpi w Atlas Arenie. Będzie promował swój najnowszy, jedenasty już studyjny album „Raise Vibration”.

Album „Raise Vibration” powinien zadowolić wszystkich fanów Lenny’ego Kravitza. Czterokrotny laureat nagrody Grammy, tradycyjnie już serwuje na płycie autorską mieszankę rocka, funku, disco, bluesa i popu.

Zainteresowanie środowym koncertem jest ogromne i dorównuje temu z grudnia 2014 roku. W środę w Atlas Arenie będzie bawić się 12 tys. osób. Aż 90 procent fanów przyjedzie do nas spoza Łodzi. 15 procent z nich swój bilet kupiło w Warszawie i jej najbliższych okolicach. Reszta to mieszkańcy pozostałych polskich miast oraz spora grupa fanów z zagranicy. MIKOŁAJ HABIT, dyrektor Marketingu i PR Miejskiej Areny Kultury i Sportu

Na koncertach wielkich gwiazd w Łodzi korzystają restauracje i hotele. Rezerwacje pokoi w pobliżu Atlas Areny znacząco się zwiększyły. A tam jest np. hotel Tabaco.

Już w grudniu mieliśmy wyprzedane miejsca na środowy koncert. Wszystkie łóżka udało się w tym roku wyprzedać m.in. na koncercie zespołu Florence & The Machine. Wielką popularnością cieszą się też inne imprezy takie jak wydarzenia sportowe czy kabaretony. KATARZYNA SKRZECZKOWSKA, kierownik sprzedaży Hotelu Tobaco

Duże obłożenie mają też hotele DoubleTree by Hilton i Vienna House Andel`s, gdzie fani spodziewają się spotkać artystę. W tym drugim obiekcie przy okazji swojej poprzedniej wizyty w Łodzi artysta spędził aż tydzień.

  • Harmonogram środowego koncertu:
    17.30 – otwarcie bram dla posiadaczy biletów early entrance
    18.00 – otwarcie bram dla posiadaczy pozostały biletów
    20.00 – support: Annahstasia Enuke
    21.00 – Lenny Kravitz
Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości