niedziela, 19 maja 2024

Krystyna Janda w Łodzi. Spotkanie z aktorką i pokaz filmowy w EC1

Udostępnij

Krystyna Janda w Łodzi spotka się ze swoimi fanami. Rozmowy poprzedni seans filmu „Słodki Koniec Dnia”, w którym Janda gra główną rolę wybitnej pisarki Marii. Spotkanie 30 kwietnia w EC1.

Krystyna Janda w Łodzi

Słodki koniec dnia” rozgrywa się we włoskiej prowincja. W mieście Volterra od lat mieszka Maria – polska poetka, laureatka Nagrody Nobla, autorytet moralny. Życie Marii toczy się w rytmie włoskiej prowincji, do czasu gdy na jej relacjach z mężem i córką zaczynają się pojawiać rysy, w miarę jak angażuje się w romantyczny związek z młodym imigrantem Nazeerem. Świat bohaterów zostaje wywrócony do góry nogami, gdy otrzymują szokującą wiadomość o zamachu terrorystycznym w Rzymie.

Film to opowieść o starciu wielkiego, kreatywnego intelektu i kobiecości z widmem rozpadającej się europejskiej demokracji. Od pierwszej do ostatniej sceny Maria ma siłę i odwagę, by walczyć o to, co najbardziej ceni.

Słodki koniec dnia krystyna janda w łodzi
Źródło: Next-film.pl

W rolę Marii wciela się Krystyna Janda. Film zostanie zaprezentowany w sali kinowej EC1 we wtorek, 30 kwietnia, o godzinie 18. Po seansie Krystyna Janda w Łodzi spotka się ze swoimi fanami.

Słodki koniec dnia krystyna janda w łodzi
Źródło: Filmweb.pl

Czytaj też: Koncerty w Łodzi 27 i 28 kwietnia. Co robić w weekend w Łodzi?

 

Komentarze Facebook

Skomentuj

Wpisz komentarz!
Podaj swoje imię

REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości