wtorek, 21 maja 2024

17-latek aresztowany za włamania i kradzieże. Grozi mu do 10 lat więzienia

Udostępnij

Sąd Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim aresztował na 3 miesiące 17-letniego piotrkowianina. Nastolatek odpowie za kradzieże i kradzieże z włamaniem do sklepów, firmy budowlanej oraz samochodu. Na swoim koncie ma też udzielanie środków odurzających osobom małoletnim. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Kradzież w Piotrkowie Trybunalskim

30 maja ktoś zawiadomił policjantów z Piotrkowa o kradzieży młotowiertarki, dokumentów i pieniędzy z piotrkowskiej firm budowlanej. Z ustaleń na miejscu zdarzenia wynikało, że sprawcą jest młody mężczyzna. Funkcjonariusze jeszcze tego samego dnia zatrzymali 17-letniego mieszkańca Piotrkowa. Stróże prawa odzyskali także skradzione przedmioty.

Jak się później okazało, mężczyzna miał na koncie jeszcze inne włamania i kradzież w Piotrkowie Trybunalskim. Wszystko to zrobił w ostatnich dwóch tygodniach maja. Jego łupem padły pieniądze, artykuły spożywcze i dokumenty.

17-latek odpowie także za udzielanie środków odurzających osobom małoletnim. Sprawca usłyszał już zarzuty kradzieży, kradzieży z włamaniem oraz udzielania środków narkotycznych. Za te czyny grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności. asp. Ilona Sidorko, oficer prasowy MKP w Piotrkowie Trybunalskim

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości