piątek, 14 czerwca 2024

Udzielali mu pomocy, a on ich okradł

Udostępnij

Nastoletni łodzianin wezwał karetkę, ponieważ źle się poczuł. Wcześniej bawił się ze znajomymi w Arturówku, gdzie pili alkohol. Ratownicy nie tylko udzielili mu pomocy, ale i ze względu na jego stan, zadecydowali o przewiezieniu 19-latka do szpitala. Szybko okazało się, że ich sprzęt w karetce jest niekompletny…

Kradzież wartościowego sprzętu

Interwencja wydarzyła się późnym wieczorem w środę (26 czerwca). Wezwani na miejsce ratownicy, po udzieleniu pierwszej pomocy, przewieźli 19-latka do szpitala. Podczas porządkowania wnętrza karetki medycy zauważyli brak termometru elektronicznego. Podejrzewali, kto mógł go zabrać. Zawiadomienie o kradzieży złożyli w piątym komisariacie łódzkiej policji.

Gdy funkcjonariusze przyjechali do miejsca, w którym 19-latek mieszka, ten jeszcze odsypiał poprzedni wieczór. Wskazał jednak półkę, na którą odłożył termometr. Nie potrafił wyjaśnić, dlaczego go ukradł. Niewiele też pamięta z poprzedniego wieczoru, ponieważ wypił sporo alkoholu. 

5 lat więzienia przez termometr

Odzyskany, nieuszkodzony termometr o wartości 550 złotych zwrócono łódzkim ratownikom. Nietypowa kradzież w Łodzi będzie miała swoje konsekwencje. Niekarany wcześniej 19-latek może spędzić w więzieniu nawet do 5 lat.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

Uncategorized e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Największy portal wiedzy o tlenoterapii hiperbarycznej (hbot) i komorach hiperbarycznych. Kapsułki twarde : produkcja suplementów diety – ioc.