piątek, 21 czerwca 2024

Groźny wypadek na A1 pod Piątkiem. 3 osoby ciężko ranne

Udostępnij

Wypadek-a1(2)
Wypadek-a1(5)
Wypadek-a1
Wypadek-a1(3)
Wypadek-a1(4)

Wypadek na A1 pod Piątkiem zablokował autostradę, a policjanci wprowadzili objazd. Na 270 kilometrze autostrady w czwartek (27 czerwca) dachował samochód osobowy. Trzy osoby zostały ranne, ich stan jest bardzo ciężki. W związku z tym konieczne było wezwanie nie tylko karetek ratownictwa medycznego, ale także śmigłowca LPR.

Wypadek na A1. Konieczny objazd

Jak podają służby drogowe, do wypadku na A1 doszło na wysokości miejscowości Orenice w gminie Piątek (pow. łęczycki). Po godzinie 14 dachował tam samochodów osobowy na łódzkich numerach rejestracyjnych. Policjanci ustalają na miejscu, co było przyczyną tego zdarzenia.

Na razie wiadomo, że w wypadku na A1 ucierpiały 3 osoby, których stan jest bardzo ciężki. Na miejsce wypadku wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Autostrada A1 jest zablokowana. Policja wprowadziła objazd na węźle Kutno Wschód – DK 92 – DW 702 – DW 703 – powrót na węzeł Piątek. Samochody, które utknęły na A1, kierowane są pasem zieleni. Utrudnienie na A1 może potrwać dwie godziny.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P