wtorek, 21 maja 2024

Koronawirus w Bełchatowie. Byłeś w kościele? Skontaktuj się z sanepidem, możesz być zakażony

Udostępnij

Koronawirus w Bełchatowie. Powiatowy sanepid prosi o kontakt wszystkie osoby, które brały udział we mszy świętej lub procesji Bożego Ciała. U jednej z osób uczestniczących tego dnia w uroczystościach potwierdzono zakażenie koronawirusem.

Koronawirus w Bełchatowie

Sanepid zwrócił się w niedzielę (21 czerwca) do parafian parafii Wszystkich Świętych przy ul. Rynek Grocholski 8 w Bełchatowie. Osoba z orkiestry dętej Bełchatów-Grocholice, która brała udział w uroczystościach Bożego Ciała, ma potwierdzone zakażenie koronawirusem.

Sanepid prosi o kontakt wszystkie osoby, które brały udział we mszy święte, procesji lub miały kontakt z orkiestrą. Kontakt telefoniczny: 44 631 31 08, 44 631 31 18 lub mailowy: belchatow@pis.lodz.pl.

Koronawirus w Łódzkiem

Województwo łódzkie wciąż jest w czołówce regionów, w których zakażeń koronawirusem jest najwięcej. Ministerstwo Zdrowia podało w niedzielę (21 czerwca), że potwierdzono kolejnych 44 przypadków choroby. W Łódzkiem na Covid-19 zachorowało 2 tysiące 828 osób.

W szpitalu w Zgierzu zmarły kolejne 4 osoby, w szpitalu Radomsku – 2, a w szpitalu w Sieradzu – jedna. Z powodu zakażenia koronawirusem w Łódzkiem zmarło 140 osób.

W całym kraju na Covid-19 zachorowało ponad 31 tysięcy pacjentów, a zmarło – 1356 osób.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości