piątek, 14 czerwca 2024

Kolejny etap remontu Sienkiewicza. Od jutra zmiany w organizacji ruchu

Udostępnij

W czwartek (12 września) rozpocznie się kolejny etap remontu na Sienkiewicza w Łodzi. Modernizacja wodociągu spowoduje zmiany organizacji ruchu.

Utrudnienia na Sienkiewicza w Łodzi

Ulica na czas prac od Traugutta do Narutowicza będzie jednokierunkowa. Kierowcy pojadą tylko w kierunku Narutowicza. W przeciwną stronę utrudnienia będzie można ominął ulicami: Kilińskiego i Traugutta. Prace nie będą powodować utrudnień podczas Light.Move.Festival.

Cała inwestycja obejmuje odcinek od al. Piłsudskiego do Narutowicza. W przebudowie jest nie tylko infrastruktura podziemna, ale i chodniki oraz wyniesione skrzyżowania, które zostaną wyniesione.

Posadzone zostaną wysokie drzewa, ozdobna zieleń, ustawione ławki, stojaki na rowery i kosze na śmieci. Zainstalowane zostaną stylowe latarnie. Korony niektórych drzew zostaną podświetlone.

Wydzielone będą także nowe miejsca do parkowania. Ulica będzie dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.


Sienkiewicza ulica wiz1a

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

Uncategorized e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Bóle głowy a tlenoterapia hiperbaryczna. Polski producent suplementów diety – jakość i ekologia.