środa, 22 maja 2024

Iwona P. i jej córka odnalezione. Kobieta jest w niemieckim areszcie

Udostępnij

Zaginiona Iwona P. i jej półtoraroczna córeczka zostały odnalezione. Policja odwołała poszukiwania i zakazała publikacji wizerunku matki i córki. Kobieta przebywa obecnie w niemieckim areszcie. Jej córka jest w rodzinie zastępczej.

Zaginiona Iwona P. w niemieckim areszcie

Kobieta wraz z córką zaginęły w sobotę 20 kwietnia. Wyjechały z Holandii i jechały samochodem do Polski, a dokładnie do Złoczewa pod Sieradzem. Ślad po nich zaginął, gdy były w Niemczech. Wtedy ostatni raz 22-letnia kobieta kontaktowała się z bliskimi w Polsce.

Rodzinie i znajomym udało się ustalić,  że zaginiona Iwona P. razem z córką część drogi spędziły ze znajomym. Wiadomo, że w Niemczech samochód, którym się poruszali, został zatrzymany do kontroli przez tamtejszą policję. Auto nie miało ważnej polisy ubezpieczeniowej, więc policja zadecydowała, że nie mogą dalej jechać.

Nam udało nam się nieoficjalnie ustalić, że policja znalazła w samochodzie także znaczną ilość narkotyków. Iwona P. oraz jej znajomy zostali zatrzymani. Kobieta przebywa w policyjnym areszcie.

Jej córka jest bezpieczna. Policja poinformowała, że została tymczasowo umieszczona w rodzinie zastępczej.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości