niedziela, 21 lipca 2024

Darmowe bilety ŁKA dla uczniów i studentów. Zmiany od 1 lipca

Udostępnij

Od 1 lipca do końca wakacji uczniowie i studenci dostaną darmowe bilety ŁKA. To specjalna promocja z okazji 10-lecia Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Ważne jest, aby podczas podróży mieć przy sobie legitymację szkolną lub studencką.

Darmowe bilety ŁKA

Łódzka Kolej Aglomeracyjna zapowiada specjalną promocję dla uczniów i studentów.
To specjalna letnia oferta: „Wakacyjne przejazdy dla uczniów i studentów”. Od 1 lipca do 31 sierpnia, czyli do końca wakacji, uczniowie i studenci dostaną darmowe bilety ŁKA. Każdego dnia przygotowanych będzie tysiąc bezpłatnych biletów jednorazowych.

Darmowe bilety ŁKA są dla uczniów do 24. roku życia oraz studentów do 26. roku życia. Ważne jest, aby podczas podróży mieć przy sobie legitymację szkolną lub studencką. Z kolei, by skorzystać z promocji, należy pobrać bilet w zdalnych kanałach sprzedaży – na stronach internetowych Koleo, E-podróżnik, Biletico lub w aplikacjach mobilnych SkyCash i mPay. Każda z uprawnionych osób może pobrać maksymalnie dwa bilety dziennie.

Oferta będzie obowiązywać w pociągach ŁKA na terenie województwa łódzkiego. Bilety będą też honorowane w pociągach Regio uruchamianych przez Spółkę Polregio w województwie łódzkim.


Czytaj też: TBM Katarzyna wznowiła drążenie tunelu pod Łodzią po 9 miesiącach. Jest kilkanaście metrów pod kamienicami w centrum

Komentarze Facebook

Skomentuj

Wpisz komentarz!
Podaj swoje imię

REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P