niedziela, 21 lipca 2024

Bezpłatne badania w Łodzi. Sprawdź czy znamię to nie czerniak

Udostępnij

W środę 27 czerwca przypada dzień świadomości czerniaka. W Pasażu Schillera w Łodzi będzie można bezpłatnie sprawdzić, czy któreś z naszych znamion nie jest przypadkiem Czerniakiem.

Dzień Świadomości Czerniaka

Niezdiagnozowany, więc nieleczony czerniak, może rozprzestrzeniać się bardzo szybko po całym organizmie. To jeden z groźniejszych nowotworów, bo jego objawy bardzo często lekceważymy.

Dlatego bardzo ważne jest, by regularnie obserwować naszą skórę. Wczesne zdiagnozowanie czerniaka jest priorytetem w walce o zdrowie i życie.

Sprawdź, czy znamię to nie czerniak

W środę 27 czerwca w centrum Łodzi zostanie ustawione mobilne centrum diagnostyczne. W autobusie zwanym „furą zdrowia” między 13.00 a 18.00 łodzianie będą mogli bezpłatnie wykonać dermoskopowe badania skóry.

Krótkie, bezbolesne badanie pozwala wykryć ewentualne ogniska czerniaka. Badania w Pasażu Schillera przeprowadzą specjaliści z Akademii Czerniaka.

Komentarze Facebook

Skomentuj

Wpisz komentarz!
Podaj swoje imię

REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P