niedziela, 21 lipca 2024

Pobicie na przystanku w Pabianicach. Agresywna 26-latka zatrzymana. „Pomyliłam się”

Udostępnij

Policja zatrzymała 26-latkę, która będzie odpowiadać za pobicie na przystanku w Pabianicach. Pijana zaatakowała kobietę czekającą na autobus. Zeznała, że pomyliła się. Nagranie z miejskiego monitoringu pokazujące sytuację, która wydarzyła się w Pabianicach, obiegło i zszokowało całą Polskę. Napastniczka była tak pijana, że policjanci musieli poczekać dzień, by można było ją przesłuchać.

Pobicie na przystanku w Pabianicach

Do ataku doszło w niedzielę (23 czerwca) wieczorem. Do kobiety siedzącej na ławce na przystanku autobusowym na ul. Waltera-Janke w Pabianicach podeszła agresywna kobieta. Na nagraniu z monitoringu miejskiego widać, jak niemal od razu napastniczka zaczyna pić rękoma po głowie i twarzy czekającą na autobus kobietę.

Pokrzywdzona była zaskoczona, po kilku ciosach w głowę została przewrócona na ziemię i dopiero wtedy 26-latka zorientowała się, że zaatakowała niewłaściwą osobę. Kobieta uciekła, zostawiając pobitą pabianiczankę bez pomocy. Zadzwonił do nas świadek zdarzenia, który następnie zajął się pokrzywdzoną – mówi podkom. Agnieszka Jachimek z Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach.

Poszkodowana 33-latka z Pabianic została przewieziona do szpitala z ranami twarzy. Następnego dnia złożyła zawiadomienie na komendzie policji. Przyznała, że nie znała agresorki. Funkcjonariusze na podstawie rysopisu i nagrania z kamery monitoringu zatrzymali 26-latkę kilkaset metrów od miejsca, w którym ta zaatakowała przypadkową kobietę.

Podejrzana była tak bardzo pijana, że mogła zostać przesłuchana dopiero we wtorek (25 czerwca). Kobieta przyznała, że pomyliła się, a chciała odegrać się na innej kobiecie z powodu prywatnego konfliktu. Grozi jej nawet 5 lat pozbawienia wolności za atak i  uszkodzenie ciała 33-latki. Sąd zdecyduje, czy kobieta najbliższe 3 miesiące spędzi w tymczasowym areszcie.

Pobicie na przystanku w pabianicach. Agresywna 26-latka zatrzymana. „pomyliłam się” 25 czerwca

Komentarze Facebook

Skomentuj

Wpisz komentarz!
Podaj swoje imię

REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P