środa, 22 maja 2024

Części samochodowe porzucone na Radogoszczu. Śmiecie czy pozostałość łupu złodzieja?

Udostępnij

Czesci-samochod-radogoszcz11
Czesci-samochod-radogoszcz09
Czesci-samochod-radogoszcz07
Czesci-samochod-radogoszcz10
Czesci-samochod-radogoszcz05
Czesci-samochod-radogoszcz08
Czesci-samochod-radogoszcz02
Czesci-samochod-radogoszcz06
Czesci-samochod-radogoszcz03
Czesci-samochod-radogoszcz04
Czesci-samochod-radogoszcz01

Nieznany sprawca pozbył się na łące na Radogoszczu w Łodzi części samochodowych. Elementy wyposażenia i karoserii samochodu osobowego znalazł spacerujący tam w Wielkanoc łodzianin. Na Facebooku spytał publicznie, która ze służb powinna zająć się znaleziskiem.

Części samochodowe na Radogoszczu

Pan Paweł kilka lat temu wyprowadził się z Łodzi. Wraca jednak chętnie, bo to jego rodzinne miasto. W Wielkanoc 2019 roku poszedł z rodziną na spacer. Na przechadzkę wybrali łąki na osiedlu Radogoszcz.

Minęli działki pracownicze niedaleko stacji Radogoszcz Zachód i skręcili na zachód. Około 200 metrów od torów kolejowych. Ich oczom ukazała się sterta części samochodowych.

Śmiecie czy niepotrzebne złodziejowi elementy

Na razie nie wiadomo, kto porzucił części samochodowe na Radogoszczu. Pewne jest, że nie zacierał śladów. Na rozbitej szybie pozostała m.in. naklejka z numerem rejestracyjnym samochodu, z którego pochodzi.

Bez problemu można było też ustalić, że porzucone części to elementy samochodu osobowego marki Opel. Ustaliliśmy też, że w dniu ich znalezienia, samochód miał wciąż ważną polisę OC.

Policja w najbliższym czasie sprawdzi, do kogo należały porozrzucane elementy.

Dotychczas nie mieliśmy zgłoszenia o porozrzucanych częściach samochodu na Radogoszczu. JOANNA KĄCKA, rzecznik KWP w Łodzi

We wtorek, 23 kwietnia policjanci mieli już pewność co do statusu samochodu. Nikt do tego czasu nie zgłosił kradzieży samochodu o wskazanych numerach rejestracyjnych. Dlatego najbardziej prawdopodobnym jest to, że ktoś wyrzucił niepotrzebne już elementy. Czekamy na interwencję Straży Miejskiej w Łodzi.

https://youtu.be/CJCt-34m9A0

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości