wtorek, 23 lipca 2024

Ciało zaginionej Pauliny odnalezione w lesie

Udostępnij

Osp=justynow-2
5c9e2a1a54c61_p
Osp-justynow
5c9bc98c86511_p

Paulina M. była jedną z dwóch poszukiwanych w ostatnim tygodniu kobiet z Pabianic. 19-letnia pabianiczanka zaginęła 25 marca. Po wyjściu rano z domu kontakt z nią się urwał. Nie odbierała telefonów i nie dawała żadnego znaku życia. Policjanci, strażacy i bliscy prowadzili intensywne poszukiwania nastolatki, z nadzieją na odnalezienie Pauliny zdrowej. Finał poszukiwań okazał się jednak tragiczny. Ciało pabianiczanki znaleziono w lesie pod Łodzią.

Zaginiona Paulina odnaleziona martwa

Ciało Pauliny M. znaleziono w piątek, 29 marca po godzinie 14 w lesie w Dobroniu (powiat pabianicki). Wszystko wskazuje na to, że nastolatka popełniła samobójstwo. Policjanci znaleźli przy niej list pożegnalny. Służby potwierdzają, że odnalezione zwłoki to zaginiona Paulina.

Odnalezienie listu pożegnalnego przy dziewczynie nie wyklucza jednak, że nie mogło dojść do przestępstwa, dlatego policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą wyjaśniające dochodzenie.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P