piątek, 21 czerwca 2024

Bryan Adams w Łodzi. Koncert w październiku. Za ile bilety? Kiedy sprzedaż?

Udostępnij

To już pewne! Bryan Adams wystąpi w Łodzi. Jego ostatni koncert w Polsce odbył się w ubiegłym roku w Gliwicach. Kolejne takie wydarzenie będzie częścią trasy koncertowej „So Happy It Hurts”. Koncert w Łodzi odbędzie się w Atlas Arenie 11 października 2024 roku.

Bryan Adams w Łodzi

Bryan Adams to artysta, który na muzycznej scenie jest od ponad 40 lat. W swoim dorobku muzycznym ma 17 wydanych albumów studyjnych, w tym aż cztery w 2022 roku: „So Happy It Hurts” (z nominacją do nagrody Grammy), „Pretty Woman – The Musical” oraz płyty z nowymi nagraniami największych przebojów Bryana Adamsa: „Classic Pt. 1” i „Classic Pt. 2”.

Jego twórczość przyniosła mu liczne nagrody i wyróżnienia, w tym trzy nominacje do Oscara, pięć nominacji do Złotych Globów oraz nagrodę Grammy.

Koncert Bryana Adamsa w ramach międzynarodowej trasy „So Happy It Hurts Tour”  zaplanowany jest na 11 października w Atlas Arenie w Łodzi. Bilety będzie można kupić od godziny 10 w czwartek, 22 lutego na Eventim.pl. Ceny biletów rozpoczynają się od 199 złotych.

Bryan adams w łodzi

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P