Biznesowe spotkania w okolicy Łodzi. Poznaj ofertę Hotelu 500

Biznesowe spotkania w okolicy Łodzi. Poznaj ofertę Hotelu 500
Innowacyjne projekty i wielkie inwestycje zwykle zaczynają się od ciekawych pomysłów jednostek i godzin debat całych firm. Na rozwój wydarzeń bardzo często ogromny wpływ ma to, jak zostało zorganizowane spotkanie biznesowe czy szkolenie. Kluczową rolę odgrywa miejsce, w którym ma odbyć się dyskusja. Czym powinny wyróżniać się sale konferencyjne? Przykładem posłuży Hotel 500 – zlokalizowany w okolicy Łodzi ośrodek konferencyjny.

Nowoczesne sale konferencyjne i szkoleniowe

Delegacje i bankiety firmowe to obecnie nieodłączne elementy funkcjonowania nie tylko wielkich korporacji, ale też dużych i średnich przedsiębiorstw. Wybierając obiekt, w którym ma odbyć się spotkanie, organizatorzy zwykle biorą pod uwagę jego lokalizację i wyposażenie. Hotel 500, usytuowany w Strykowie, to placówka wybudowana na przecięciu dwóch z głównych polskich dróg — autostrady A1 i A2. Stanowi też niemalże centralny punkt Polski, dzięki czemu chętnie odwiedzają go przyjezdni ze wszystkich stron kraju. Sale szkoleniowe w Hotelu 500 Stryków wyposażone są w sprzęty niezbędne podczas organizacji konferencji. Jest to bardzo wygodne, biorąc pod uwagę fakt, że na tego typu spotkania klienci przyjeżdżają zwykle z daleka. Do podstawowych elementów wyposażenia łódzkich sal konferencyjnych należy Internet, nagłośnienie, projektor, flipchart czy mikrofon. Osoby robiące notatki czy szkicujące projekty mogą z kolei liczyć na zapas kartek i materiałów piśmienniczych. Hotel dysponuje także mównicą i podestem, które mogą zostać wykorzystane przez organizatorów spotkania po wcześniejszym uzgodnieniu z personelem budynku. Skupieniu myśli bardzo sprzyja przestrzeń. Pokaźne sale konferencyjne w okolicy Łodzi, wyposażone w klimatyzację, pomieszczą od kilkudziesięciu do kilkuset osób! Wszystkie pomieszczenia mają dostęp do światła dziennego. Przy organizacji większych spotkań można skorzystać z oferty sali dużej, mieszczącej od 150 do 300 osób. Średnie sale pomieszczą 50 – 90 pracowników, natomiast małe pomieszczenia konferencyjne idealnie sprawdzą się na kameralne spotkania, do 30 osób.

Eventy firmowe i targi

Hotel konferencyjny w Strykowie może pochwalić się dużym doświadczeniem przy organizacji targów i eventów firmowych. Przeszkolona kadra i odpowiednio przygotowane pomieszczenia czynią z Hotelu 500 idealne miejsce do spotkań — tych bardziej i mniej oficjalnych. Wspomniane wcześniej elementy wyposażenia sal konferencyjnych sprzyjają także fachowej organizacji innych wydarzeń i umożliwiają sprawne przeprowadzenie prezentacji. W dobie rozwiniętej techniki i wszechobecnych wizualizacji niemożliwym jest odbycie się konferencji bądź firmowych eventów bez użycia pomocy multimedialnych. Oprócz pojemnych pomieszczeń ośrodek konferencyjny w Strykowie może pochwalić się także pokaźnym parkingiem, na którym można zorganizować targi i pokazy. Dzięki dobrej lokalizacji, na zaplanowane w tym miejscu wydarzenie bez problemu mogą zjechać mieszkańcy całej Polski. restauracja hotel 500 Po wielu godzinach debat szczególnie ważna okazuje się przerwa. Dzięki niej można ochłonąć, zebrać myśli i wymienić się poglądami ze współpracownikami. Sale konferencyjne w Łódzkiem sąsiadują z dobrze zaopatrzonym barem oraz restauracją. Przerwa na aromatyczną kawę lub herbatę, a może nawet ulubiony posiłek, jest więc wskazana.

Komfortowe warunki noclegowe

Wszyscy goście hotelowi, zarówno uczestnicy konferencji, jak i zmęczeni podróżą turyści, mogą skorzystać z oferty komfortowych noclegów w Hotelu 500 w Strykowie. Do dyspozycji gości jest 115 pokoi, w tym apartament oraz pokoje dedykowane osobom niepełnosprawnym, uwzględniające ich potrzeby. Organizatorzy wyjazdów służbowych chętnie korzystają z oferty obejmującej pokoje economy i business. Pomieszczenia urządzone są przytulnie i funkcjonalnie. W cenie pobytu znajduje się także dostęp do Internetu, miejsce parkingowe oraz śniadanie (w zależności od wybranego pakietu i liczby gości hotelowych). nocleg hotel 500 Do atutów obiektu w Strykowie należy lokalizacja, sprzyjająca wypoczynkowi po intensywnym szkoleniu lub spotkaniu biznesowym. Miejsce to sprawdza się też przy organizacji firmowych spotkań integracyjnych. W pobliżu hotelu znajduje się Park Krajobrazowy Wziesień Łódzkich, gdzie można wybrać się na długi spacer lub poranny trening. Na terenie samego obiektu skorzystać można też z sauny, stołu bilardowego czy boiska do gry w siatkówkę. Istnieje również możliwość zorganizowania grilla lub ogniska. W niedalekim sąsiedztwie można także popływać na kajakach czy pojeździć quadem.

Profesjonalna obsługa Twojej firmy

Organizując ważne spotkanie, od którego przebiegu wiele zależy, warto zdecydować się na pomoc kompetentnych i doświadczonych doradców. Pracownicy łódzkiego ośrodka szkoleniowego wielokrotnie współorganizowali ważne eventy, dzięki czemu pamiętają o każdym detalu, który trzeba starannie zaplanować. Aby nawiązać współpracę, należy skontaktować się z Działem Marketingu i Rezerwacji Grupowych Hotelu pod numerem telefonu lub adresami e-mail podanymi na stronie internetowej obiektu.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.