czwartek, 23 maja 2024

Bieg „Tropem Wilczym” ponownie przełożony. Impreza ma się odbyć w niedzielę, 15 sierpnia

Udostępnij

Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie poinformowało, że impreza sportowa pn. „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” ponownie została przeniesiona. Tym razem z terminu 16 maja 2021 roku (niedziela) na 15 sierpnia 2021 roku (niedziela). Wszystko za sprawą tego, że aktualnie panujące obostrzenia i rozporządzenia prawne nie umożliwiają organizacji tego rodzaju wydarzenia.

„Tropem Wilczym” pobiegną w sierpniu

Bieg „Tropem Wilczym. Pamięci Żołnierzy Wyklętych” zawsze organizowano w okolicach lutego i marca. Było to nawiązanie do Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, które od kilku lat jest ustanowione na pierwszy dzień marca. Panujące wówczas obostrzenia i przepisy prawa nie pozwalały na organizację tej imprezy, która została przeniesiona na 16 maja. Więcej o całym wydarzeniu pisaliśmy w artykule pt. „Bieg Tropem Wilczym odbędzie się 16 maja„.

Teraz ogólnopolski organizator, czyli Fundacja Wolność i Demokracja poinformowała o przełożeniu tego biegu na 15 sierpnia 2021 roku (niedziela). Tę informację potwierdził także lokalny organizator, czyli Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie.

MCS poinformowało, że rozpoczęcie zapisów planuje się na lipiec, a z czasem będą pojawiać się kolejne szczegółowe informacje dotyczące organizacji imprezy. Również ogólnopolski organizator na swojej stronie tropemwilczym.org będzie na bieżąco informował o kwestiach organizacyjnych.

https://www.facebook.com/mcsbelchatow/posts/1924650664350324

Przeczytaj także:

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa w pełni zasłużenie zdobyła brązowy medal w bełchatowskiej hali „Energia”

GKS znów zagrał źle i zbliżył się do spadku. Sandecja Nowy Sącz z trzema punktami

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości