piątek, 14 czerwca 2024

Bezdomni uszkodzili instalację gazową. Kamienica mogła wylecieć w powietrze

Udostępnij

FOT: Facebook.pl/Łódź Na Sygnale

Kamienica na Piotrkowskiej w Łodzi mogła wylecieć w powietrze. Bezdomni uszkodzili instalację gazową, przez co doszło do wycieku. Ewakuowano wszystkich lokatorów.

O krok od tragedii

Do oficera dyżurnego w straży pożarnej wpłynęło zgłoszenie o intensywnym zapachu gazu, który był wyczuwalny w rejonie kamienicy przy Piotrkowskiej 118 w Łodzi. Na miejsce wysłano trzy jednostki strażaków, które potwierdziły wyciek gazu.

Kamienica na Piotrkowskiej groziła wybuchem, dlatego wakowano wszystkich mieszkańców. Okazało się, że uszkodzona została instalacja gazowa. Prawdopodobnie przez bezdomnych, którzy ukradli jej elementy.

Na szczęście nie doszło do tragedii. Służby zabezpieczyły instalację gazową i przewietrzyły całą kamienicę. Dopiero wtedy lokatorzy mogli wrócić do swoich mieszkań.

 


Piotrkowska bezdomni kamienica

FOT: Facebook.pl/Łódź Na Sygnale​

Komentarze Facebook

Spis treści

REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

Digital marketing e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Bóle głowy a tlenoterapia hiperbaryczna. Surowce do produkcji suplementów diety.