środa, 22 maja 2024

Bełchatowianka awansowała do ścisłego finału The Voice Kids 4

Udostępnij

Bełchatowianka Tatiana Kopala mimo młodego wieku ma na swoim koncie ogromny sukces. 10-latka awansowała do wielkiego finału czwartej edycji The Voice Kids. Podopieczna Cleo będzie tam walczyć z Sarą Egwu-James z drużyny Tomsona i Barona oraz z Olkiem Klembalskim z teamu Dawida Kwiatkowskiego. Początek finałowej rywalizacji już w kolejną sobotę, 17 kwietnia o godz. 20:00 na antenie TVP 2.

Bełchatowianka utworem „We Are The Champions” wywalczyła finał

W pierwszej części finałowej rywalizacji czwartej edycji The Voice Kids znalazło się dziewięciu uczestników, których wyłoniono w „przesłuchaniach w ciemno”, które były eliminacjami, a następnie w „bitwach” oraz „sing off”. Wśród finałowej „9” znalazła się bełchatowianka Tatiana Kopala. O tej trudnej i wymagającej drodze 10-latki pisaliśmy w artykule pt.: „W The Voice Kids zaczyna się ostateczna walka Tatiany z Bełchatowa o zwycięstwo„.

W finałowym odcinku jako pierwsza z drużyny Cleo zaprezentowała się Karolina Szostak w utworze pt. „Wielka woda” Maryli Rodowicz. Później Igor Konieczny wykonał utwór pt. „Peron” autorstwa Jamal. Jako trzecia wystąpiła bełchatowianka. Tatiana Kopala, która zaśpiewała utwór pt. „We Are The Champions” autorstwa rockowego zespołu „Queen”.

Bardzo jej zazdroszczę, że ona w wieku 10 lat może zaśpiewać taki numer na takiej scenie. Nie zgodzę się tutaj z tym, żeby dzieciom dawać dziecięce piosenki. Myślę, że dzieciaki w tym programie mają na tyle dużo wrażliwości, że bez problemu możemy im dawać duże numery i co jest najpiękniejsze zobaczyć inną odsłonę tych wielkich utworów ~ tłumaczyła przed występem 10-latki z Bełchatowa jej trenerka Cleo

Pod koniec świetnego występu Tatiany na scenę wyszli wszyscy, którzy brali udział w pierwszej części finału czwartego sezonu The Voice Kids, a jako pierwszy po zakończeniu tego show zabrał głos Dawid Kwiatkowski.

Tak dorosłego głosu w tak niedorosłym ciele jeszcze na żywo chyba naprawdę nie słyszałem. To był fenomenalny występ. Najlepszy był przekaz, że wy już jesteście wszyscy zwycięzcami i fajnie, że pojawili się tu wszyscy nasi finaliści i tak miło się na was patrzyło. Dziękuję, że pozwoliłaś im wejść na scenę ~ mówił Kwiatkowski

Później przyszła kolei na opinię kolejnych jurorów i trenerów odnośnie tego jak zaprezentowała się bełchatowianka.

No właśnie nam pięknie wyśpiewałaś tutaj w zwrotkach, że popełniłaś pełno błędów, wiele razy się przewróciłaś i podniosłaś. Proszę anglojęzycznych prokuratorów o niewystosowywanie tutaj oskarżenia. To była tylko piosenka. Było mega słodko i bardzo profesjonalnie wokalnie ~ mówił Tomasz „Tomson” Lach

Z kolei Aleksander Milwiw-Baron był pełen podziwu i ponownie prosił Tatianę, aby ta przypomniała, ile ma lat.

Myślę, że Freddie Mercury jak miał 20 lat to nie miał takiego poweru w głosie jak ty w wieku 10 lat. To był super występ, przepięknie oglądało się to, że zaprosiłaś na scenę ludzi ze swojej drużyny, z drużyny naszej oraz drużyny Dawida. Tatianka masz w sobie wielką moc. Życzę, aby największe sceny stały Ci otworem. Jak masz 10 lat i tak śpiewasz to nie mogę się doczekać co będzie się działo jak będziesz miała 18 lat. Na pewno sięgnę po Twoją płytę. Jesteś świetna ~ podsumował Baron.

Później trenerka Cleo pochwaliła swoją podopieczną za występ. Joanna Klepko nie ukrywała podniecenia i wzruszenia, ponieważ porównała głos bełchatowianki do dorosłego, żeńskiego wokalu.

Następnie przyszedł czas na trudny wybór. Dawid Kwiatkowski, Tomson i Baron typowali na Karolinę i Igora, ale Cleo uznała, że do finału zabiera ze sobą Tatianę Kopala. Jej zdaniem młoda bełchatowianka dała za przykład młodszym widzom, że warto wierzyć w swoje marzenia i mimo młodego wieku można osiągnąć już tak wiele.

W kolejnej części programu do rywalizacji przystąpiła drużyna Dawida Kwiatkowskiego. Piosenkę pt. „Lustro” autorstwa Edyty Gorniak w bajce „Mulan” zaśpiewała Natalia Pawelska, później Olek Klembalski grając na skrzypcach, wykonał utwór pt. „Writing’s On The Wall” autorstwa Sama Smitha, a Zosia Sławińska wykonała „Do ciebie mamo” Violetty Villas. Decyzją trenera Kwiatkowskiego do ścisłego finału awansował Olek Klembalski.

Ostatnim etapem był występ podopiecznych Tomsona i Barona z zespołu Afromental. Najpierw utwór Niny Simone pt. „Feeling Good” wykonała Amelka Borkowska, później Mikołaj Jabłoński zaśpiewał utwór Beyonce pt. „Love On Top”, a na koniec Sara Egwu-James zaśpiewała piosenkę pt. „My Home Town. Z tej trójki zdaniem Tomsona i Barona na awans do finału zasłużyła Sara.

Na zakończenie programu świeżo wybrani finaliści wykonali w duetach utwory ze swoimi trenerami. Bełchatowianka wraz z Cleo zaśpiewała „I’m Outta Love” autorstwa piosenkarki Anastacia.

https://youtu.be/jzZNCKojPoU

Już za tydzień bełchatowianka wraz z dwójką pozostałych wybrańców wystąpi w wielkim finale głównym czwartej edycji The Voice Kids 4. Relacja w sobotę, 17 kwietnia o godz. 20 w programie TVP 2.

Warto przypomnieć, że przez cały czas trwa głosowanie na najlepszy wokal czwartej edycji programu The Voice Kids. TUTAJ można znaleźć więcej szczegółów. Dziennie z jednego adresu e-mail można oddać maksymalnie jeden głos. Po jego wysłaniu należy potwierdzić swoją decyzję na skrzynce pocztowej. Zwycięzca będzie mógł nagrać singiel oraz teledysk.

Przeczytaj także:

Oszuści internetowi coraz częściej wyłudzają pieniądze za pomocą OLX i WhatsAppa

Plastyczny konkurs dla uczniów z Łobudzic podsumowany (ZDJĘCIA)

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości