piątek, 14 czerwca 2024

Zjechał z drogi, uderzył w bariery i stanął w płomieniach. Cała rodzina w szpitalu

Udostępnij

Cztery osoby trafiły do szpitala po tym, jak samochód osobowy uderzył w bariery i stanął w płomieniach. Do wypadku doszło na autostradzie A1 koło Kutna w czwartek (15 sierpnia) kilkanaście minut po godzinie 18.

Pożar samochodu na A1

Subaru wypadło z drogi na 249 kilometrze autostrady A1 w kierunku Łodzi w okolicach miejscowości Komadzyn, w powiecie kutnowskim. Nie wiadomo na razie, co było tego przyczyną. Samochód następnie uderzył uderzył w bariery i zapalił się.

W związku z tym ranne zostały cztery osoby: mężczyzna, kobieta oraz dzieci w wieku 6 i 8 lat. Wszystkich ratownicy przewieźli do szpitala w Kutnie.

Pożar samochodu na A1 doprowadził do sporych utrudnień w ruchu. Służby ratunkowe udrożniły A1 kilka minut przed godziną 20.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

Kontakt e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Przeciwwskazania do tlenoterapii hiperbarycznej. Producent kontraktowy suplementów diety.