czwartek, 20 czerwca 2024

Zaginiona nastolatka z Pabianic odnaleziona w Krakowie. Doszło do przestępstwa?

Udostępnij

Zaginiona nastolatka z Pabianic odnaleziona w Krakowie. Poszukiwania trwały od północy 13 kwietnia, kiedy matka zgłosiła zaginięcie córki. Nastolatka trafiła już do domu rodzinnego. Wszystko wskazuje na ucieczkę. Śledczy sprawdzają, czy nie doszło do przestępstwa.

Dziewczyna wyszła z domu 12 kwietnia przed godziną 20, pod pozorem wyniesienia śmieci. Do domu już jednak nie wróciła. Nie było też z nią żadnego kontaktu. Zaniepokojeni rodzice zgłosili zaginięcie córki tego samego dnia przed północą.

Zaginiona nastolatka odnaleziona w Krakowie

Policjanci od razu wszczęli odpowiednie procedury. Pierwsze godziny poszukiwań skoncentrowane były między innymi na rozpoznaniu środowiska znajomych i przyjaciół 14-latki. Z uwagi na wiek zaginionej, policjanci brali pod uwagę różne wersje wydarzeń, które sukcesywnie były weryfikowane. Działania były dynamiczne i prowadzone wielotorowo. kom.JOANNA SZCZĘSNA, rzecznik prasowy KPP Pabianice

Z ustaleń wynikało, że nastolatka przebywa w innym województwie. W niedzielę, 14 kwietnia, funkcjonariusze wydziału kryminalnego pabianickiej komendy przy współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Krakowie odnaleźli zaginioną w jednym z mieszkań w Krakowie.

Dziewczyna była w towarzystwie 24-letniego znajomego. Mężczyzna został zatrzymany do dyspozycji prokuratury. Śledczy ustalają, czy nie doszło do popełnienia przestępstwa na szkodę małoletniej.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P
Kontakt e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Uncategorized – branding factory. Nasza firma to czołowy producent kapsułek softgel w polsce.