czwartek, 23 maja 2024

Wypadek w Nowym Ochędzynie. Zginęło 2 motocyklistów

Udostępnij

W niedzielę 20 września doszło do makabrycznego wypadku w powiecie wieruszowskim. Dwóch motocyklistów nie miało szans w zderzeniu z rozpędzonym bmw. Dodatkowo jeden z mężczyzn został przejechany przez nadjeżdżającego z przeciwka mercedesa sprintera. Obaj zginęli na miejscu. 

Śmiertelny wypadek w Nowym Ochędzynie

Tragicznie zakończyła się przejażdżka grupy motocyklistów. W niedzielne popołudnie motocykliści zderzyli się z samochodem marki BMW, który wyjeżdżał z drogi podporządkowanej na drogę wojewódzką nr 482.   

Siła uderzenia była tak wielka, że jeden z mężczyzn został wyrzucony na drugą stronę jezdni. Tutaj wpadł pod nadjeżdżającego z przeciwka mercedesa sprintera. Furgonetka przejechała po motocykliście. 

Próba reanimacji

Drugiemu z mężczyzn próbowano przywrócić funkcje życiowe. Był przez kilkadziesiąt minut reanimowany. Niestety, jego również nie udało się uratować.

W sprawie śmiertelnego wypadku w Nowym Ochędzynie będzie prowadzone śledztwo, a okoliczności wypadku będą próbowali wyjaśnić policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie.

Śledczy będą musieli odpowiedzieć przede wszystkim na pytanie, kto zawinił? Czy kierowca BMW wymusił pierwszeństwo przejazdu? Czy motocykliści jechali zbyt szybko i kierowca bmw ich nie widział? 

Za spowodowanie śmiertelnego wypadku grozi do 8 lat więzienia.

https://youtu.be/tKaJqWn88Fg

Komentarze Facebook

2 Komentarz

  1. Szanowny Panie, jeżeli jest Pan naocznym świadkiem proszę koniecznie skontaktować się z Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie i złożyć zeznania. Ułatwi to z pewnością odtworzenie szczegółów ostatnich sekund życia motocyklisty i pasażera motoru. Informacje zawarte w artykule są odzwierciedleniem informacji dotychczas zebranych przez policję.

  2. Witam,

    Jestem naocznym świadkiem tego zdarzenia. Przedstawiony przez Państwa opis wydarzeń mija się z prawdą. Jest zakłamaniem rzeczywistości i oszczerstwem skierowanym w kierunku uczestników wypadku i ich najbliższych .

    Proszę o skorygowanie informacji na temat tego wypadku.
    Pozdrawiam

Nie można dodawać komentarzy.

REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości