poniedziałek, 27 maja 2024

Śmiertelny wypadek w Głownie. Nie żyją dwie osoby, ranne niemowlę

Udostępnij

Tragiczny wypadek w Głownie w piątkowy wieczór. Na drodze krajowej nr 14 czołowo zderzyły się osobowe volvo z tirem. Na miejscu zginęły dwie osoby, niemowlę przewieziono do szpitala. Trwa śledztwo, które ma wyjaśnić szczegółowo okoliczności wypadku.

Śmiertelny wypadek w Głownie

Około godziny 20 w piątek, 10 lipca kierujący samochodem volvo mężczyzna w średnim wieku zjechał na krajowej czternastce na przeciwny pas ruchu. Manewr wykonał w miejscu, gdzie na jezdni obowiązywał zakaz zjeżdżania na drugi pas.

Samochodem wjechał wprost pod nadjeżdżającego z przeciwka tira. Kierowca ciężarówki próbował w ostatniej chwili ominąć jeszcze osobówkę ale nie miał najmniejszych szans. Osobowe auto wbiło się pod ciągnik siodłowy.

Oni zginęli dziecko przeżyło

Wypadek w Głownie to nieopisana tragedia. Na miejscu zginęli mężczyzna, który kierował autem i pasażerka samochodu. Ranne niemowlę, które przewożone było w foteliku, zostało odwiezione do szpitala pediatrycznego w Łodzi.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu zabezpieczyli ślady na miejscu zdarzenia, a teraz biegli będą odtwarzać przebieg wypadku w Głownie. W sprawie wypadku wszczęte zostało śledztwo przez Prokuraturę Rejonową w Zgierzu.

Wypadek w glownie 02

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości