czwartek, 20 czerwca 2024

Wypadek śmiertelny na Popiełuszki w Łodzi. Samochód potrącił pieszą

Udostępnij

Policjanci zgłoszenie o zderzeniu dostali około godziny 10 w poniedziałek, 11 marca. Ze wstępnych ustaleń wynika, że wypadek śmiertelny spowodowała kobieta kierująca samochodem osobowym. Sprawę wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.

Wypadek śmiertelny w Łodzi

Poniedziałek, 11 marca, zaczął się tragicznie w Łódzkiem. W Starej Gadce, koło Łodzi, doszło do wybuchu gazu, w wyniku którego zawalił się budynek gospodarczy. Spod gruzów wydobyto jedną osobę, która wymagała specjalistycznej pomocy medycznej. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Wybuch gazu w Starej Gadce. Zawalił się budynek. Spod gruzów wydobyto 1 osobę

Przed godziną 10 do tragedii doszło na ul. ks. Jerzego Popiełuszki w Łodzi. Wypadek śmiertelny spowodowała 47-letnia kobieta, która siedziała za kierownicą samochodu osobowego marki Citroen.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że wyjeżdżając z drogi dojazdowej do posesji nr 1, kobieta nie zachowała ostrożności i nie ustąpiła pierwszeństwa pieszej, idącej chodnikiem – informuje mł. asp. Jadwiga Czyż z KMP w Łodzi.

Wypadek śmiertelny na popiełuszki w łodzi

Piesza zginęła na miejscu. Kierująca była trzeźwa i miała prawo jazdy. Dokładne okoliczności wypadku wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.

Konfiskata samochodu po alkoholu. Zmiany w Kodeksie karnym wchodzą w życie

Wypadek śmiertelny na popiełuszki w łodzi

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P
What do aliquam sed fringilla e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Uncategorized – branding factory.