piątek, 21 czerwca 2024

Wypadek na Żółwiowej w Łodzi. Pijany kierowca rozbił samochody. Miał prawie 4 promile

Udostępnij

Wypadek-zolwiowa (1)
Wypadek-zolwiowa (2)
Wypadek-zolwiowa (4)
Wypadek-zolwiowa (3)

Prawie 4 promile alkoholu w organizmie miał 28-latek, który na ulicy Żółwiowej w Łodzi uszkodził dwa zaparkowane pojazdy. W aucie razem z nim jechała 33-letnia siostra. Ranna kobieta wymagała przewiezienia do szpitala.

Wypadek na Żółwiowej. Pijany wiózł siostrę

Do wypadku doszło w sobotę, 29 czerwca. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Łodzi dostali zgłoszenie po godzinie 22. Jak ustalili później, kierujący volkswagenem, jadąc w kierunku ulicy Okólnej, nie dostosował prędkości na łuku drogi i uderzył w zaparkowany przy ulicy peugeot. Ten natomiast pchnięty, uszkodził stojącego w pobliżu nissana.

28-letni kierowca był na miejscu wypadku, gdy przyjechali policjanci. W volkswagenie zakleszczona została 33-letnia pasażerka, która po uwolnieniu z auta trafiła do szpitala.

Młody kierowca trafi przed sąd

Badanie trzeźwości mężczyzny wykazało, że miał w organizmie około 4 promili alkoholu. Nie miał też uprawnień do kierowania pojazdami. 28-latka czeka sprawa w sądzie.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P