wtorek, 16 lipca 2024

Wjechał w betonowy słup i uciekł z rozbitego auta

Udostępnij

Wypadek na skrzyżowaniu ruchliwej i łukowej w łodzi
Samochód rozbity na słupie
Puszki po piwie w samochodzie
Wypadek samochodu na ruchliwej w łodzi

Zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ulic Ruchliwej i Łukowej w Łodzi wpłynęło na numer alarmowy po godzinie 15.45 w piątek (5 kwietnia). Ktoś widział dwóch mężczyzn uciekających z rozbitego samochodu. Policjanci szukają sprawcy wypadku i pasażera samochodu.

Wypadek na Ruchliwej w Łodzi

W czwartek przed godziną 16, ulicą Ruchliwą na Górnej w Łodzi, fiatem punto jechało szybko dwóch mężczyzn. Dojeżdżali do skrzyżowania z ulicą Łukową. Po śladach na betonowym podłożu widać, że kierowca gwałtownie hamował.

Ślady mają ponad 30 metrów. Kierowca jednak nie zdążył zatrzymać samochodu przed skrzyżowaniem z ulicą Łukową. Auto przecięło ulicę i kierowca z impetem wjechał w betonowy słup.

Uciekli z miejsca, porzucając auto

Chwilę po wypadku z auta mieli wysiąść dwaj mężczyźni. Uciekli z miejsca zdarzenia, porzucając rozbitego fiata. W samochodzie pozostały jedynie porozrzucane puszki po piwie.

Okoliczności wypadku ustalają policjanci z łódzkiej drogówki. Funkcjonariusze próbują też ustalić, kto prowadził w chwili wypadku samochód. W tym celu ślady w rozbitym samochodzie zabezpieczył policyjny technik.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P