wtorek, 16 lipca 2024

Wypadek na budowie w Łodzi. Zawalił się strop razem z trzema pracownikami

Udostępnij

Wypadek-na-budowie-przelajowa (2)
Wypadek-na-budowie-przelajowa (1)
Wypadek-na-budowie-przelajowa (3)
Wypadek-na-budowie-przelajowa (4)
Wypadek-na-budowie-przelajowa (5)
Wypadek-na-budowie-przelajowa (6)
Wypadek-na-budowie-przelajowa (8)
Wypadek-na-budowie-przelajowa (7)

Trzech pracowników firmy budowlanej runęło na ziemię wraz ze stropem budynku przy Przełajowej 20. Prywatny inwestor buduje tam pawilon usługowo-handlowy. Do wypadku na budowie doszło po godzinie 15 we wtorek, 18 czerwca. Budowlańcy zostali ranni, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wypadek na budowie przy Przełajowej

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na zawaliła się tylko część betonowego stropu, który pracownicy wylali. Razem ze stropem, metalową konstrukcją i drewnianym szalunkiem spadło trzech budowlańców w wieku: 30, 32 i 34 lat.

Pracownicy odnieśli niegroźne obrażenia. Dwóch zostało opatrzonych na miejscu przez ratowników łódzkiego pogotowia, a trzeci wymaga pomocy ortopedów. 30-latek został przewieziony do szpitala im. WAM w Łodzi.

Wypadek na budowie przy Przełajowej spowodował utrudnienia w ruchu w tamtej okolicy. Na czas pracy strażaków i policjantów droga między blokami była zablokowana.

https://youtu.be/mKkDGMgygkw

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P