niedziela, 25 lutego 2024

Wypadek na A1 w Łodzi. Zderzenie 3 samochodów i motocykla. Autostrada zablokowana

Udostępnij

Wypadek na A1 na wysokości Łodzi zablokował autostradę na kilka godzin. Między węzłami Łódź Południe i Łódź Górna zderzyły się 3 samochody osobowe i motocykl. Dwie osoby zostały ranne. Policja zaleca objazdy, bo korek na A1 ma kilka kilometrów.

Korek na A1 w Łodzi

Do groźnego wypadku na A1 w Łodzi doszło po godzinie 8 rano we wtorek (11 czerwca). Policja informuje, że między węzłami Łódź  Południe i Łódź Górna zderzyły się 3 samochody osobowe i motocyklista. Ranne zostały dwie osoby, które odwieziono do szpitala.

Wypadek na A1 w Łodzi spowodował bardzo duże utrudnienia w ruchu. Kierowcy jadący autostradą stanęli w ogromnym korku. Policja zablokowała zjazd z S8 na A1 na węźle Łódź Południe w kierunku Gdańska oraz ciąg główny A1.

Policja kieruje auta jadące od Katowic na węźle Łódź Południe na S8 w kierunku Wrocławia, następnie zjazd na DK91 na węźle Rzgów i objazd przez Łódź do węzła Stryków. Na razie nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia. 

AKTUALIZACJA GODZ. 12.17

Służby drogowe poinformowały, że utrudnienia na A1 zostało zakończone. Ruch odbywa się dwoma psami ruchu. Jeden pojazd pozostał na pasie awaryjnym, drugi w pasie rozdziału.

REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości