piątek, 14 czerwca 2024

Wypadek karetki na Paderewskiego w Łodzi. 4 osoby ranne [ZDJĘCIA]

Udostępnij

W niedzielę, 26 maja, po południu 4 osoby zostały ranne w wypadku karetki na Paderewskiego przy Tuszyńskiej w Łodzi. Ratownicy jechali na sygnale z pacjentką do szpitala. Karetka zderzyła się z samochodem osobowym.

Wypadek karetki w Łodzi

Z dotychczasowych ustaleń policji wiadomo, że karetka na sygnale jechała z pacjentką, u której podejrzewano zawał. Ratownicy z Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi kierowali się do szpitala im. Kopernika. Jechali ulicą Paderewskiego, na skrzyżowanie z ulicą Tuszyńską wjechali na czerwonym świetle.

20240526 172442 W tym czasie ulicą Tuszyńską od strony ulicy Lokatorskiej jechała toyota, kierowana przez 40-letnią kobietę. W osobówce jechała także 18-letnia kobieta. Na skrzyżowaniu Paderewskiego i Tuszyńskiej doszło do zderzenia karetki i samochodu osobowego.

Kierowca karetki odbił pojazdem w lewą stronę, wjechał na torowisko i uderzył w słup. Po kilku minutach na miejscu byli: strażacy, policja i 3 zespoły ratownictwa medycznego.

Jako pierwszą do szpitala im. Kopernika odwieziono pacjentkę przewożoną karetką, która miała wypadek. Pomocy medycznej w szpitalu wymagali także: kierowca samochodu osobowego i dwóch ratowników. Kierowca karetki doznał ogólnych potłuczeń i urazu ręki. Znacznie poważniejsze obrażenia miał drugi ratownik. 33-latek stracił przytomność i doznał urazu barku.

Karetki przewiozły ratowników do szpitala im. Kopernika. Z kolei ranna 40-letnia kobieta – kierowca samochodu osobowego – została przewieziona do szpitala im. Jonschera z urazem nogi.

Wypadek karetki w Łodzi spowodował spore utrudnienia w ruchu. Zamknięta jest ulica Paderewskiego od Tuszyńskiej w stronę Karpackiej.

Komentarze Facebook

Skomentuj

Wpisz komentarz!
Podaj swoje imię

REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

Hello world ! e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Zrozumienie tlenoterapii hiperbarycznej. Jak wyprodukować suplement diety – kompleksowy przewodnik.