niedziela, 21 lipca 2024

Utrudnienia na A1 w stronę Katowic. Ruch odbywa się tylko jednym pasem

Udostępnij

Do czwartku potrwają utrudnienia na A1 koło Łodzi. W rejonie MOP Skoszewy Zachód (między Strykowem i Łodzią) na jezdni w stronę Katowic drogowcy wymieniają popękaną betonową płytę nawierzchni. Zamknięty jest prawy pas jezdni.

Utrudnienia na A1 między Łodzią a Strykowem

Kierowcy jadący od strony Gdańska w kierunku Katowic autostradą A1 w Łodzi muszą liczyć się z utrudnieniami i możliwościami powstawania korków. Do czwartku 13 czerwca napotkają zwężenie jezdni. Drogowcy zamknęli jeden pas.

Wykonawca dokonuje gwarancyjnej naprawy jezdni przy MOP Skoszewy Zachód. Wymienia jedną z betonowych płyt. Na jezdni w kierunku Katowic na odcinku około 30 metrów zostanie wyłączony prawy pas ruchu, a jazda jest możliwa w tym miejscu tylko lewym pasem przy ograniczeniu prędkości do 80 kilometrów na godzinę.

Maciej Zalewski, rzecznik Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Łodzi

Prace powinny zakończyć się w czwartek 13 czerwca w godzinach popołudniowych. Prace drogowe nie spowodują zamknięcia parkingu w Skoszewach pod Łodzią.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P