piątek, 14 czerwca 2024

Utrudnienia na A1 przez tydzień. Nocne prace i zatrzymania ruchu na autostradzie

Udostępnij

Przez najbliższy tydzień od poniedziałku (24 sierpnia) potrwają utrudnienia na A1. Drogowcy będą prowadzili remonty w nocy, by utrudnienia na A1 były jak najmniej odczuwalne dla kierowców.

Utrudnienia na A1

Planowane prace będą prowadzone na odcinku B autostrady A1 w Łódzkiem. Drogowcy będą montować szalunki i belki nośne wiaduktów oraz przejść dla zwierząt.

Będzie to wymagało czasowych zatrzymań ruchu. Aby do minimum ograniczyć uciążliwość robót, podjęto decyzję o przeprowadzeniu ich nocami, w godzinach 22-2. Przewiduje się, że przerwy w ruchu pojazdów nie będą trwały dłużej niż 15 minut, a następnie ruch będzie wznawiany na co najmniej pół godziny. mówi MACIEJ ZALEWSKI, rzecznik Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Łodzi

W nocy z poniedziałku na wtorek (24/25 sierpnia) ekipy będą pracować na wiadukcie w Rokszycach, z wtorku na środę – na wiadukcie na wysokości Kamieńska.

Przez kolejne dwie noce prace przeniosą się na przejście dla zwierząt w Napoleonowie. Z kolei w nocy z poniedziałku (31 sierpnia) na wtorek (1 września) będą montowane belki na wiadukcie w Parzniewicach.

Mimo że utrudnienia na A1 mają nie być odczuwalne do dla kierowców, drogowcy apelują o zachowanie szczególnej ostrożności. Dla kierowców, którzy prace chcą ominąć, mogą objechać ten odcinek drogą krajową nr 91 na odcinku Piotrków Trybunalski – Kamieńsk.

Komentarze Facebook

Spis treści

REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

O nas e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Zrozumienie tlenoterapii hiperbarycznej.