piątek, 14 czerwca 2024

Pijany mężczyzna uszkodził drzwi wejściowe do bełchatowskiego szpitala. 34-latek odpowie za zniszczenie mienia

Udostępnij

Policjanci z Bełchatowa zatrzymali agresora, który uszkodził drzwi szpitala

W poniedziałek, 10 maja po godz. 21:00 stróże prawa z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie otrzymali zgłoszenie dotyczące agresywnego mężczyzny, który wpadł w furię po tym jak nie został przyjęty na oddział Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie. Skierowany na miejsce patrol sprawnie ustalił przebieg całego zajścia.

Mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego dotarł do bełchatowskiego szpitala, gdzie chciał przyjąć się na szpitalny oddział. Kiedy 34-latkowi odmówiono pomocy, ten opuścił teren placówki i po chwili ponownie wrócił, zachowując się bardzo agresywnie. Mężczyzna w dalszym ciągu żądał przyjęcia go do szpitala, ale kiedy jego wymuszenia nie przynosiły pożądanych przez niego efektów, postanowił wyładować swoją złość na drzwiach wejściowych.

34-latek wybił szybę i uszkodził klamkę. Mężczyzna został zatrzymany przez policję za czyn, jakim jest uszkodzenie mienia. Piotrkowianin był nietrzeźwy, co potwierdzała wyczuwalna od niego woń alkoholu. Na miejscu zdarzenia zostały wykonane oględziny i przesłuchani zostali świadkowie całego zajścia. Straty oszacowano na 1000 złotych.

Mężczyzna swoje fatalne zachowanie tłumaczył nerwami związanymi z odmową przyjęcia go na SOR, ale to nie usprawiedliwiało jego wybuchu agresji, za który grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego tym razem odpowie w warunkach recydywy, co jednocześnie oznacza dla niego surowszą karę, ponieważ już wcześniej był on notowany za przestępstwa przeciwko mieniu. 34-latek usłyszał już zarzuty.

Na stronie www.belchatow.policja.gov.pl można na bieżąco śledzić informacje napływające z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie, o których również informujemy na naszym portalu.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

What do aliquam sed fringilla e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Jak wygląda komora hiperbaryczna ?. Ekologia w produkcji suplementów.