czwartek, 20 czerwca 2024

Ukrywał się 4 lata. Poszukiwany listem gończym zatrzymany w Łodzi. Chciał iść na derby

Udostępnij

40-latek poszukiwany listem gończym, został zatrzymany w Łodzi. To mężczyzna, który był poszukiwany od 4 lata. Do Łodzi przyjechał na derby. Myślał, że uniknie odpowiedzialności. Na jego trop wpadli kryminalni ze Zduńskiej Woli.

Poszukiwany listem gończym zatrzymany

40-latek w ostatnim czasie przebywał poza granicami Polski – w Niemczech. Ukrywał się tam, ponieważ od 4 lat był poszukiwany listem gończym za oszustwa w internecie. Mimo grożącego mu zatrzymania, przyjechał do kraju, a dokładnie do Łodzi, gdzie chciał wziąć udział w derbach. W niedzielę (18 lutego) ŁKS Łódź zagra z Widzewem Łódź w ramach 21. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Mężczyzna był doskonale przygotowany do tego spotkania, miał ubrania i gadżety z logo klubu. Nie spodziewał się, że do domu już nie wróci, bo zostanie zatrzymany.

Kryminalni ze zduńskowolskiej komendy, którzy na bieżąco monitorują środowisko przestępcze, ustalili miejsce pobytu 40-latka, poszukiwanego listem gończym. Minęło kilka lat i mężczyzna miał nadzieję, że uniknie odpowiedzialności. Został zatrzymany a następnie doprowadzony do zakładu karnego – mówi sier. sztab. Katarzyna Biniaszczyk, oficer prasowy KPP w Zduńskiej Woli.

40-latek poszukiwany listem gończym przebywał w jednym z apartamentów w Łodzi. Miał nadzieję, że nikt nie zauważy jego przyjazdu do kraju. Policjanci zatrzymali go w mieszkaniu.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P
How artist can nulla vitae turpis vel. Why branding factory ?.